lesRomania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cam liniste...

2 participanți

In jos

Cam liniste... Empty Cam liniste...

Mesaj  reddd Joi Noi 17, 2011 6:26 am

Hei! Cam liniste pe aici! Mai dati un semn de viata! Razz
Si suntem cam putintele, hai sa facem un efort sa popularizam (si populam) forumul! Any ideas?

reddd

Mesaje : 15
Data de inscriere : 23/10/2011
Localizare : Iasi

Sus In jos

Cam liniste... Empty Re: Cam liniste...

Mesaj  Alex Joi Noi 17, 2011 12:53 pm

hello reddd.am observat si eu ca e cam liniste. Sad nu stiu ce idei.trebuie sa mai umblu pe la motoarele de cautare cred..nu stiu.sau poate mai aveti voi prietene les care vor sa se inscrie pe forum. Smile
Alex
Alex
Admin

Mesaje : 67
Data de inscriere : 18/10/2011
Localizare : Iasi

https://lesromania.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cam liniste... Empty Re: Cam liniste...

Mesaj  reddd Sam Noi 19, 2011 6:51 am

Alex a scris:hello reddd.am observat si eu ca e cam liniste. Sad nu stiu ce idei.trebuie sa mai umblu pe la motoarele de cautare cred..nu stiu.sau poate mai aveti voi prietene les care vor sa se inscrie pe forum. Smile

Hei, Alex. Sau am putea noi posta linkul pe diverse alte site-uri/forumuri de profil. Cool

reddd

Mesaje : 15
Data de inscriere : 23/10/2011
Localizare : Iasi

Sus In jos

Cam liniste... Empty Re: Cam liniste...

Mesaj  Alex Sam Noi 19, 2011 4:29 pm

reddd a scris:
Alex a scris:hello reddd.am observat si eu ca e cam liniste. Sad nu stiu ce idei.trebuie sa mai umblu pe la motoarele de cautare cred..nu stiu.sau poate mai aveti voi prietene les care vor sa se inscrie pe forum. Smile

Hei, Alex. Sau am putea noi posta linkul pe diverse alte site-uri/forumuri de profil. Cool

Sau asa..eu deja am postat linkul pe un site.cred ca de aici au si aparut atatea persoane Smile e buna ideea ta oricum Wink
Alex
Alex
Admin

Mesaje : 67
Data de inscriere : 18/10/2011
Localizare : Iasi

https://lesromania.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cam liniste... Empty Re: Cam liniste...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum